Przyjemności Gudauri

Gudauri z każdym rokiem poszerza listę możliwych do skorzystania atrakcji, jeżeli po jeżdżeniu rozpiera Was energia albo po prostu macie ochotę zrobić coś niezwykłego, co pozostanie w waszej pamięci na dłużej, podpowiadamy kilka pomysłów – do zrealizowania od ręki.

Skutery śnieżne

Dla spragnionych wrażeń, adrenaliny i prędkości mamy do zaoferowania skutery śnieżne. Możliwa nauka jazdy i zmagania na torze tuż na obrzeżach Gudauri, lub też wyprawa z przewodnikiem w odleglejsze tereny.

sad

Loty na paralotni

Loty na paralotni pozwolą Wam zobaczyć Gudauri z zupełnie innej perpsektywy. Od 15 do nawet 40 minut lotu. Jest to bez wątpienia jedna z atrakcji, która na długo pozostanie w waszej pamięci.

Cena od 60$/osobę

fs

Carskie Banie

Doskonały relaks po dużym wysiłku fizycznym. Rosyjska bania to zupełnie inna odmiana sauny, towarzyszy jej cała filozofia „parzenie się” z wykorzystaniem zabiegów za pomocą specjalnych gałązek które pobudzają krążenie i podnoszą temperaturę podczas pobytu w pomieszczeniu o dużej wilgotności.

Świetny pomysł na odprężenie, filiżankę ziołowej herbaty, zapach drewna i intymna atmosfera z przepięknym widokiem na Gudauri. Gorąco polecamy!

Czas trwania: 2h

Ilość osób: 6

Cena: 220 lari/2h dla ekipy 6cio osobowej

Herbata:

„Parzenie się”:

Masaż:

Heliski / Heliboarding

sadssasasdasd

asdasdas