Oferujemy prywatne transfery dla klientów indywidualnych i grup. Transfery odbywają się komfortowymi samochodami i busami z kierowcami mówiącymi w języku angielskim, na życzenie klienta w asyście polsko języcznego pilota.

Rodzaj usługi jest dostosowany do Państwa potrzeb, możemy zapewnić dyspozycję auta z kierowcą. Ponieważ loty do Polski odbywają się w godzinach porannych często nasi goście korzystają z możliwości pozwiedzania wieczornego Tbilisi.

Jeździmy na każdej wybranej przez Państwa trasie. Poniżej przykładowe ceny naszych usług.

Odbiór z lotniska.

Tbilisi – Gudauri

Tbilisi – Bakuriani

Kutaisi – Gudauri

Kutaisi – Mestia

Tbilisi – Mestia

auto3

Transfery indywidualne oraz dla mniejszych grup odbywają się samochodami typu minvan, zawsze z napędem 4×4, z angielsko języcznymi kierowcami, którzy nie palą podczas jazdy (co w Gruzji jest dosyć nagminne). Jeżeli będzie taka potrzeba gwarantujemy również obsługę polskojęzycznego pilota.

3n

Transfery dla grup od 10 osób odbywają się minibusami do 20 miejsc, przeważnie nie wypełniamy ich do ostatniego miejsca ponieważ musi być jeszcze przestrzeń na bagaże i zależy nam na Państwa komforcie. Przy grupach zawsze towarzyszy polskojęzyczny pilot, który ma zapewnić Państwu spokojną podróż i zadbać o każdy szczegół. Kierowcy nie palący i posługujący się językiem angielskim.